Võta meiega ühendust

Teie külastus on meile komplimendiks!

Kpartner.ee on Vikerpuu OÜ kaubamärk, mis müüb ja paigaldab ehitustooteid Eestis. Oleme vőtnud eesmärgiks olla Teie ehitusfirma. Tahame pakkuda oma tooteid ja teenuseid lähtuvalt Teie personaalsetest vajadustest.
Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset teenust katusetoodete ja fassaadimaterjali müüki ja paigaldust. Aastatega kogunenud praktilised ehitus kogemused annavad vőimaluse pakkuda proffessionaalset nőu nii fassaadimaterjalide kui ka katusematerjalide valikul kui paigaldusel tekkivate küsimuste lahendamisel.

Ehitusmaterjalide toodete valikul müüme ja paigaldame meie ilmastikutingimustele vastavaid materjale ning arvestame materjali kõrge kvaliteediga, mis kõik vastaks ISO 9001 rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele.
Kõik meie poolt kasutatavad katusetooted ja fassaadimaterjalide tooted on sertifitseeritud ning omavad luba kasutamiseks ja müügiks Eestis.

Kui Te olete mõelnud katuse või fassaadi uuendamisele siis küsige meilt informatsiooni ja hinnapakkumist! Koostöös jõuame alati kokkuleppele materjalide ja tööde hinnas!

Miks eelistada meid?

  • Täispakett – materjal ja paigaldus ühest kohast
  • Lai toodete valik
  • Kogemused 2002 aastast
  • Anname garantii materjalile ja paigaldusele
  • Teiega tegelevad asjatundjad nii paigalduse kui materjali osas

Edasisele meeldivale koostööle lootes

Kpartner ehitusmeeskond

Katusematerjal, fassaadimaterjal