LHV ja Liisi Järelmaks - Katusematerjalid ja lisatarvikud, ehitusmaterjalid
Võta meiega ühendust

Küsige katuselahenduse hinnapakkumist juba täna! SUPERPAKKUMISED!

Alustad oma maja katusevahetust?
Kpartner kutsub sind konsultatsioonile!

LHV järelmaks

Küsi hinda oma katusele olgu see siis viilkatus või lamekatus või mõlemad kombineerituna, aitame katusematerjalide valikul ning ka paigalduse osas.

Omame pikaajalisi praktilisi kogemusi katusematerjalide paigalduse küsimustes ning materjalide valiku osas.

Kui raha napib siis tulevad Teile appi 

 

LHV järelmaks

LHV järelmaksu tingimused:

Krediidisumma  50 kuni 10 000 €
Intress  Alates 15,9% aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.
Lepingutasu  Alates 9,90 €
Lepingu pikkus  3 kuud kuni 4 aastat
Lepingu muutmine  Vajaduse korral saad võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 eurot. Lepingu muutmiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.
Ennetähtaegne tagastamine  Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta.
Tagasimaksmine  Kuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: AS LHV Finance: viitenumber: sinu lepingu number.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 37,91 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 871,93 € ja tagasimaksete summa 871,93 €.

Laenukindlustust pakub ERGO Insurance SE. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega järelmaksu igakuise osamakse suurus on 40,86 € ja krediidi kulukuse määr on 36,28% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 2,95 €, lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 939,78 € ja tagasimaksete summa 939,78 €.

LIISI järelmaks – lihtne ja mugav!

HOLM BANK tingimused

Liisi järelmaks aitab teid vajaliku kauba soetamisel!

Liisi järelmaks vormistatakse ilma lepingutasuta.

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid. Klient saab ise valida sobiva sissemaksu summa (alates 0% kauba summast) ning ka lepingu perioodi (alates 3 kuust).

Pärast esmase sissemakse tasumist ja allkirjastatud lepingute tagastamist OÜ Vikerpuu-le, antakse lepingu alusel tehtud tellimus töösse, kaup tarnitakse vastavalt tarneajale.

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed.Taotlemine nii kauplustes kui ka e-poest.

• Liisi järelmaksu aastaintress on 9,9%-25% kauba kogumaksumuselt.

Järelmaksuga ei tule ostu eest tasuda kohe, vaid saad makseid hajutada pikema perioodi peale. Liisi järelmaksu pakuvad Eestis üle 2000 kaupluse ja e-poe.

Järelmaksuga saad soetada ükskõik mida – mööblit, tehnikat, muusikariistu, spordivarustust jm. Kui mõnel kauplusel siiski ei ole Liisi järelmaksu võimalust, saad teha järelmaksutaotluse meie iseteeninduses.

Seejärel tasume kaupmehele arve Sinu eest ja Sina saad tagasi maksta meile osade kaupa pikema aja jooksul. Maksegraafikut saad soovi korral jooksvalt muuta.

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kui Sul on küsimusi või soovid nõu pidada, võta meiega ühendust.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 33,85% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 500 €, lepingutasu 15 €, periood 36 kuud, fikseeritud intressimäär 15,9% laenusummalt aastas, maksete kogusumma 750,19 € ja tagasimaksete summa 750,19 €.

Katuse järelmaks

Liisi Järelmaks logo

Küsi lisainfot!
info@kpartner.ee
Tel. 56 222 312

Katusematerjali LHV järelmaks
Liisi Järelmaks logo