KATUSEMATERJALIDE TOOTED - seina ja katuseprofiilplekk, vihmaveesüsteemid ja plekksepatööd
Võta meiega ühendust

Küsige katuselahenduse hinnapakkumist juba täna! SUPERPAKKUMISED!

Alustad oma maja katusevahetust?
Kpartner kutsub sind konsultatsioonile!

KATUSEMATERJALIDE TOOTED

Katuseprofiilplekk ja seinakatteprofiilplekk

Pakume Teile vastupidavaid ja elegantseid katusekatte ja seinakatte terasprofiile kuni 30 aastase tootjagarantiiga. Lai värvikatete ja pinnakatete valik vastab ka kõige nõudliku tellija vajadustele. Profiilplekid valmistatakse vastavalt tellitud kogusele ja pikkustele. Valikus erineva paksusega profiilplekke 0,45 mm, 0,5 mm, 0,6 mm ja 0,7 mm. Küsi katusepleki soodushinda juba täna.

Vihmaveesüsteemid – Ümar või kandiline

Ümarad ja kandilised vihmaveesüsteemid loodud kasutamiseks suure temperatuuri kõikumisega kliimas. Kvaliteetsed PUR ja Plastisool pinnakatted tagavad dekoratiivse välimuse ja 15 aastase garantii. Vihmaveesüsteem toodetakse vajalikus pikkuses ja koguses ning varustatakse kõige vajalikuga – küsi vihmaveesüsteemi soodushinda juba täna.

Lisaplekid – Profiilplekid ja plekksepatööd, plekktooted

Pakume erinevas mõõdus ning kujuga plekksepatööde lisaplekke kõikideks Teie vajadusteks, mis kaasnevad profiilpleki paigaldamisega. Kogenud plekkseppade valmistatud lisaplekid tagavad hoone pikaajalise säilimise ning muudavad paremaks välisilme. Plekktooteid valmistame ja müüme ka eritootena.

 

Vaata ka:
Profiilplekk, plekk katus
Lisaprofiilplekid – plekksepatööd
Vihmaveesüsteem – Ümar või kandiline
Eterniit, kivi, plekkkatuse – turva ja muud tarvikud

Katusematerjali LHV järelmaks
Liisi Järelmaks logo