Võta meiega ühendust

Küsige hinnapakkumist juba täna! SUPERPAKKUMISED!

Alustad oma maja katusevahetust?
Kpartner kutsub sind konsultatsioonile!

Katuse profiilpleki pinnakatted ja garantii

Katusematerjali pinnakattedVärvilise pinnakattega katuseprofiil terasplekki kasutatakse kõikjal – eramajad, korteriühistud, elamud, tootmis- ja abihooned.

Peamisteks eeliseks on plekkmaterjali suurem eluiga ja visuaalne pilt. Värviline on ju nägusam!

Samuti on enamustel värvilistel terasplekk pinnakatete tüüpidel ka katusematerjali tootjapoolne garantii – tavalisel tsingitud terasplekil seda ei ole.

Kõik värvitud terasplekid on kaetud eelnevalt ka tsingikihiga!

Tsink – katuseplekk

Kasutusala : Sise- ja välispinnad, mille välisilmele ei esitata kõrgeid nõudmisi.
Iseloomustus : Kuumtsingitud teraspleki tsingikihi paksus on 20-25 mikromeetrit ( 275-350g Zn / m2 ). Erinevates keskkonnatingimustes on tsingikihi kulumisnäitaja aastas 0,6-1,2 mikromeetrit. Seega saame tsingikihi elueaks 20-40 aastat sõltuvalt ümbritsevast keskkonnast.
Garantii : Garantiid ei oma.

Alutsink – plekkkatus

Kasutusala : Sise- ja välispinnad, mille välisilmele ei esitata kõrgeid nõudmisi.
Iseloomustus : Alutsink on tugeva korrosioonikaitsega kaasaegsetele nõuetele vastav pinnakate. Korrosioonivastane kaitse põhineb täpsel alumiiniumi (55%), tsingi (43,4%) ja silikooni (1,6%) sidusel. Metallpinnas sisalduv tsink annab katoodilise kaitse plaadi lõikusäärtele ja võimalikele pragudele. Nende omaduste tõttu on Alutsink eriti sobiv seina- ja katuseprofiilide valmistamiseks. Alutsink talub hästi kuumust ja peegeldab kuumust.
Garantii : 20 aastat.

Polüester – profiilplekk

Kasutusala : Sobib nii sise- kui välispindadele, millele esitatakse keskmiseid nõudmisi.
Iseloomustus : Polüester-pinnakatte paksus on 25 mikromeetrit. Hea korrosioonikindlusega, keskmise kriimustuskindluse ja UV kiirguse taluvusega pinnakate, ajapikku võib hakata pleekuma. Madalaim vormimistemperatuur 0*C, ümbritseva keskkonna maksimaalne temperatuur + 90 *C.
Garantii : 10 aastat.

Mattpolüester – katusematerjali pinnakate

Kasutusala : Sobib hästi välispindadele, millele esitatakse keskmisest kõrgemaid nõudmisi.
Iseloomustus : Mattpolüester-pinnakatte paksus on 35 mikromeetrit. Pinnakattel on hea UV ja raskete ilmastikutingimuste taluvus. Hea korrosioonikindlus, keskmine kriimustuskindlus. Madalaim vormimistemperatuur 0 *C, ümbritseva keskkonna maksimaalne temperatuur + 90 *C.
Garantii : 10 aastat.

PUR profiilpleki pinnakate

Kasutusala : Sobib hästi nii sise- kui välispindadele, millele esitatakse kõrgeid nõudmisi.
Iseloomustus : PUR-pinnakatte paksus on 50 mikromeetrit. Talub hästi raskeid keskkonnatingimusi nagu happelisus ja ultraviolettkiirgus ning on kõrge korrosiooni- ja kriimustuskindlusega. PUR on kergelt mustriline polüuretaan-pindamismaterjal, mis sisaldab lisandina polüamiidi. Nii polüuretaan kui ka polüamiid on väga kulumiskindlad, lisaks vähendab polüamiid hõõrdumist materjali survetöötlemisel. Madalaim vormimistemperatuur -15 *C, ümbritseva keskkonna maksimaalne temperatuur +100 *C.
Garantii : 20 aastat.

HPS200

Kasutusala : Sobib hästi nii sise- kui välispindadele, millele esitatakse eriti kõrgeid nõudmisi.
Iseloomustus : HPS200-pinnakatte kihi paksus on 200 mikromeetrit. On eriti kõrge korrosiooni- ja kriimustuskindlusega. Pinnakate on kõrge UV ja raskete ilmastikutingimuste taluvusega. HPS200 pinnakatte all kasutatakse Alutsink teraslehte. Madalaim vormimistemperatuur -10 *C, ümbritseva keskkonna maksimaalne temperatuur + 110 *C.
Garantii : Kuni 30 aastat.

Vaata ka

Profiilplekk, katuseplekk
Lisaplekid, plekksepatööd
Vihmaveesüsteemid
Turva ja muud tarvikud – sillad ja lumetõkked, seinaredelid ja katuseredelid

Katusematerjali LHV järelmaks
Liisi Järelmaks logo