Profiilpleki pinnakatted ja garantii - Katuseplekk, katusetööd, katusematerjal, profiilplekk, plekk katus, fassaadimaterjal, saematerjal
Võta meiega ühendust

Küsige katuselahenduse hinnapakkumist juba täna! SUPERPAKKUMISED!

Alustad oma maja katusevahetust?
Kpartner kutsub sind konsultatsioonile!

Katusematerjalide: silepleki ja profiilpleki pinnakatted ja garantii tingimused

Katusematerjali pinnakattedVärvilise pinnakattega katuseprofiil terasplekki kasutatakse kõikjal – eramajad, korteriühistud, elamud, tootmis- ja abihooned ning ühiskondlikud ehitised.

Peamisteks eeliseks on plekkmaterjali suurem eluiga ja visuaalne pilt. Värviline on ju nägusam! 

Samuti on enamustel värvilistel terasplekk pinnakatete tüüpidel ka katusematerjali tootjapoolne garantii – tavalisel tsingitud terasplekil seda ei ole.

Kõik värvitud terasplekid on kaetud eelnevalt ka tsingikihiga!  Kuldreegel ühes aastas kulub profiil katuseplekil üks mikromeeter passiveeritud terasplekk värvikihti, oleneb ka katuse maastiku ümbrusest.

Tsink – katuseplekk

Kasutusala : Sise- ja välispinnad, mille välisilmele ei esitata kõrgeid nõudmisi.
Iseloomustus : Kuumtsingitud teraspleki tsingikihi paksus on 20-25 mikromeetrit ( 275-350g Zn / m2 ). Erinevates keskkonnatingimustes on tsingikihi kulumisnäitaja aastas 0,6-1,2 mikromeetrit. Seega saame tsingikihi elueaks 20-40 aastat sõltuvalt ümbritsevast keskkonnast.
Garantii : Garantiid ei oma. Tehniline garantii 20 aastat.

 

Alutsink – plekkkatus

Kasutusala : Sise- ja välispinnad, mille välisilmele ei esitata kõrgeid nõudmisi.
Iseloomustus : Alutsink on tugeva korrosioonikaitsega kaasaegsetele nõuetele vastav pinnakate. Korrosioonivastane kaitse põhineb täpsel alumiiniumi (55%), tsingi (43,4%) ja silikooni (1,6%) sidusel. Metallpinnas sisalduv tsink annab katoodilise kaitse plaadi lõikusäärtele ja võimalikele pragudele. Nende omaduste tõttu on Alutsink eriti sobiv seina- ja katuseprofiilide valmistamiseks. Alutsink talub hästi kuumust ja peegeldab kuumust.
Garantii : 20 aastat.

Polüester – profiilplekk

Kasutusala : Sobib nii sise- kui välispindadele, millele esitatakse keskmiseid nõudmisi.
Iseloomustus : Polüester-pinnakatte paksus on 25 mikromeetrit. Hea korrosioonikindlusega, keskmise kriimustuskindluse ja UV kiirguse taluvusega pinnakate, ajapikku võib hakata pleekuma. Madalaim vormimistemperatuur 0*C, ümbritseva keskkonna maksimaalne temperatuur + 90 *C.
Garantii : 10 aastat.

Mattpolüester – katusematerjali pinnakate

Kasutusala : Sobib hästi välispindadele, millele esitatakse keskmisest kõrgemaid nõudmisi.
Iseloomustus : Mattpolüester-pinnakatte paksus on 35 mikromeetrit. Pinnakattel on hea UV ja raskete ilmastikutingimuste taluvus. Hea korrosioonikindlus, keskmine kriimustuskindlus. Madalaim vormimistemperatuur 0 *C, ümbritseva keskkonna maksimaalne temperatuur + 90 *C.
Garantii : 10 aastat.

PUR profiilpleki pinnakate

Kasutusala : Sobib hästi nii sise- kui välispindadele, millele esitatakse kõrgeid nõudmisi.
Iseloomustus : PUR-pinnakatte paksus on 50 mikromeetrit. Talub hästi raskeid keskkonnatingimusi nagu happelisus ja ultraviolettkiirgus ning on kõrge korrosiooni- ja kriimustuskindlusega. PUR on kergelt mustriline polüuretaan-pindamismaterjal, mis sisaldab lisandina polüamiidi. Nii polüuretaan kui ka polüamiid on väga kulumiskindlad, lisaks vähendab polüamiid hõõrdumist materjali survetöötlemisel. Madalaim vormimistemperatuur -15 *C, ümbritseva keskkonna maksimaalne temperatuur +100 *C.
Garantii : 20 aastat.

HPS200

Kasutusala : Sobib hästi nii sise- kui välispindadele, millele esitatakse eriti kõrgeid nõudmisi.
Iseloomustus : HPS200-pinnakatte kihi paksus on 200 mikromeetrit. On eriti kõrge korrosiooni- ja kriimustuskindlusega. Pinnakate on kõrge UV ja raskete ilmastikutingimuste taluvusega. HPS200 pinnakatte all kasutatakse Alutsink teraslehte. Madalaim vormimistemperatuur -10 *C, ümbritseva keskkonna maksimaalne temperatuur + 110 *C.
Garantii : Kuni 30 aastat.

Vaata ka

Profiilplekk, katuseplekk
Lisaplekid, plekksepatööd
Vihmaveesüsteemid
Turva ja muud tarvikud – sillad ja lumetõkked, seinaredelid ja katuseredelid

 

Katusematerjali LHV järelmaks
Liisi Järelmaks logo