KIVIPROFIIL on KATUSEPLEKK - TEHASE HIND, SOODUSMÜÜK
Võta meiega ühendust

Küsige katuselahenduse hinnapakkumist juba täna! SUPERPAKKUMISED!

Alustad oma maja katusevahetust?
Kpartner kutsub sind konsultatsioonile!

KIVIPROFIIL ehk KIVIPROFIILPLEKK

Kiviprofiil katuseplekil on välimus kui kivikatus, lainelise kujuga läikiv ja matt mis on mõeldud kasutamiseks välistingimustes samas on ka lihtne ja kiire paigaldus. Sobib uus ehituse kui ka renoveeritavatele katustele. Korteriühistud, eramajad, ärihooned, ühiskondlikud hooned.

Kiviprofiil katuseplekk katusematerjali tootest

Kivistprofiil katuseplekk sobib katusele, eramajad korteriühistud, ärihooned. Suurema ehk järsema katuse kalde puhul nõuab tihedamat roovitus kui trapetsprofiilplekk. Taskukohase soodsa hinnaga. Terasplekk toodetakse kliendile vastavas mõõdus sarikapikkusele ja katuse murdekohad ning üleminekud vastavalt mõõtudele.

Kiviprofiilplekk katusematerjali tehnilised andmed ja mõõdud

Teraspleki lainesamm on 350 mm ja 400 mm, katusepaan kasulik katte laius 1100 mm, profiili kenda kõrgus 24 mm, saadaval erinevad värvitoonid ja katuse pinnakihikatted koos garantiiga – Profiilpleki pinnakatted ja garantii.

Täiendavad katusematerjali kaubad

Lisaks müüme kiviprofiil ja teistele katusekatte profiil tüüpidele vastavaid lisaplekke, lisa liistprofiilplekke, aluskate ja tihendid, turvatarvikuid, katuse läbiviike ja kinnitustarvikuid, vihmaveesüsteemid ning muud vajaminevad katusematerjalid. Kõik katusematerjalid ja katuse lisatarvikud koos õigete soovitustega. Iga katus on erinev.

KÜSI HINDA OMA KATUSE LAHENDUSELE JUBA TÄNA!
MÕÕDAME, TOODAME, TRANSPORDIME, PAIGALDAME.

Katusematerjali LHV järelmaks
Liisi Järelmaks logo