Sileplekk plekksepatööd - Katuseplekk, katusetööd, katusematerjal, profiilplekk, plekk katus, fassaadimaterjal, saematerjal
Võta meiega ühendust

Küsige katuselahenduse hinnapakkumist juba täna! SUPERPAKKUMISED!

Alustad oma maja katusevahetust?
Kpartner kutsub sind konsultatsioonile!

Sileplekk plekksepatööd, plekktooted, plekitööd

Tsink sileplekk ZN

Materjali nimipaksus: 0,45mm / 0,50mm / 0,6mm
Tsingikihi mass: (Siseruumides kasutamiseks pakume ka 275 g/m²) / 350g/m²
Tsingitud terasplekki kasutatakse olukorras, kus pinnakatetele ei esitata erilisi nõudmisi. NB! Kõik allpooltoodud pinnakatted on samuti tsingitud sileplekk terasplekist toorikul. Tsingikihi paksusest sõltub toodangu kestvus. Eesti ja Soome ehitusnõuded nõuavad tsingikihi massi 350 g/m². Värvimata kujul eluiga kuni 20 aastat, värvitud kujul kuni 50 aastat.
Tsink sileplekk ZN

Tsink ALU-ZN / AL-ZN / Alumiinium tsink

Al-Zn on ülitugeva korrosioonikaitsega kaasaegsetele nõuetele vastav metalliga kaetud terassileplaat. Korrosioonivastane kaitse põhineb täpsel alumiiniumi (55%), tsingi (43,4%) ja räni (1,6%) sidususel. Alusmaterjaliks on külmvaltsitud lehtmetallplaat või kuumvaltsitud lehtmetallplaat. Metallpinnas sisalduv tsink annab katoodkaitse plaadi lõikeservadele ja võimalikele pragudele. Nende omaduste tõttu on Al-Zn eriti sobiv seina- ja katuseprofiilide valmistamiseks. Al-Zn on pindvärvitava materjalina tunnustatud Euroopa standardi EN 10169-1 järgi väga heaks katuse- ja seinakattematerjaliks. Standard on jõus kõigis EU maades. Sileplekk Alumiiniumtsink pinnakattes on raua tugevus kombineeritud suurepärase korrosioonikindlusega. Kuna pinnakattel on hea väljanägemine, kasutatakse seda järgnevat töötlemist mittevajavate pindade katmiseks. 25 aasta jooksul korraldatud uuringute tulemusena on leitud, et alumminium tsnk on 2 kuni 6 korda parem korrosioonikindlus kui kuumgalvaniseeritud sileplekk lehtmetallil. Pinnakate talub hästi kuumust ja peegeldab kuumust.
Tsink sileplekk ZN

Polüester sileplekk PE

Pinnakatte paksus: 25..30 µm
Materjali nimipaksus: 0,45mm / 0,50mm
Tsingikihi mass: 275 g/m²
Polüesterkattega tsingitud sile terasplekk on enimkasutatud pinnakate kogu Euroopas, samuti Eestis. Polüesterkattega sile terasplekist võib plekksepatööna toota nii seina- kui ka katuseprofiile, lisatarvikuid ning muid erimõõdulisi plekkliistprofiile (näiteks akna- ja uksepaled, veeplekid jne). Hoonesiseste pindade jaoks on sileplekk polüester ideaalne. Sileplekk polüesterpinnakate põhineb polüestril. Eeldatav eluiga kuni 50 aastat. Suur värvivalik.
Polüestril on tootja 10-aastane garantii!
PURAL sileplekk PUR ( Polüuretaan )

Mattpolüester sileplekk

Pinnakatte paksus: 25..30 µm
Materjali nimipaksus: 0,45mm / 0,50mm
Tsingikihi mass: 275 g/m²
Mattpolüesterkattega sileplekk terasplekist võib toota nii seina- kui ka katuseprofiile, lisatarvikuid ning muid erimõõdulisi listprofiile (näiteks akna- ja uksepaled, veeplekid jne). Mattpolüester-pinnakate põhineb polüestril. Eeldatav eluiga kuni 50 aastat.
Mattpolüestri pinnakattel on tootja 10-aastane garantii! Suur värvivalik.
Mattpolüester sileplekk

PURAL sileplekk PUR ( Polüuretaan )

Pinnakatte paksus: 50µm
Materjali nimipaksus: 0,50mm
Tsingikihi mass: 275 g/m²
Pinnakate on polüuretaanil põhinev väga kvaliteetne värvkate, mis kannab Eesti turul ka teistsugust ja sarnast nime, kuid on sisult ja omadustelt identne toode. On suurepäraseks materjaliks katuse- ja seinaplaatide valmistamisel. Talub väga hästi ultraviolettkiirgust, on kergelt töödeldav ka madalatel temperatuuridel, keemiliselt püsiv. Pinnakatte garantii on 20 aastat, eeldatav eluiga minimaalselt 50 aastat. Suur värvivalik.
PURAL sileplekk PUR ( Polüuretaan )

NOVA / MATTNOVA

Pinnakatte paksus: 50µm
Materjali nimipaksus: 0,50mm kuni 0,60mm
Tsingikihi mass: 350 g/m²
Nova-kattega terasplekist võib toota nii seina- kui ka katuseprofiile ja plekksepatööna lisatarvikuid ning muid erimõõdulisi liistprofiile (näiteks akna- ja uksepaled, veeplekid jne). Eeldatav eluiga minimaalselt 50 aastat.
Pinnakatte garantii 15 aastat (keskkonnaklassis C4), garantii roostetamisele keskkonnaklassis C4 30 aastat. Suur värvivalik.
NOVA / MATTNOVA

Katusematerjali LHV järelmaks
Liisi Järelmaks logo