TRAPETSPROFIIL ja TRAPETSPROFIILPLEKK - TEHASE HIND, MÜÜK
Võta meiega ühendust

Küsige katuselahenduse hinnapakkumist juba täna! SUPERPAKKUMISED!

Alustad oma maja katusevahetust?
Kpartner kutsub sind konsultatsioonile!

TRAPETSPROFIIL 20 ehk TRAPETSPROFIILPLEKK

Trapetsprofiilplekk sobib katusele ning fassaadi seinale on mõeldud enamjaolt välistingimustes kasutamiseks ning enimlevinud oma lihtsa ja kiire profiilplekk paigalduse ning tugevus omaduste osas. Sobib uus ehituse ja renoveeritavate hoonete puhul. Korteriühistud, eramud, ärihooned, ühiskondlikud hooned, laohooned.

Trapetsprofiil katuseplekk ja seinaplekk katusematerjali tootest

Trapetsprofiil on sobilik nii katusele kui seinale ehk katuseplekk ja seinaplekk, samuti on üks odavamaid ning soodne katuseprofiilplekk tüüp. Terasplekk toodetakse kliendile vastavas mõõdus sarikapikkusele ja katuse murdekohad ning üleminekud vastavalt mõõtudele.

Trapetsprofiilplekk katusematerjali tehnilised andmed ja mõõdud

Toodetakse erinevate kõrgustega trapetsprofiile 20 mm ja 45 mm, laius kasulik 1100 mm, üld trapetsprofiilpleki laius 1140+ mm.
Vastavalt trapetsprofiil katusekaldele saab paika panna metall või puitroovituse sammu ning teha valik trapetsprofiilplekk 20 mm või trapetsprofiilplekk 45 mm osas.
Plekkkatused on saadaval erinevates värvitoonides ning erinevad pinnakihikatte viimistlusega – Profiilpleki pinnakatted ja garantii. Lisaks trapetsprofiilplekkprofiil tsink ning alutsinkkattega – soodsaim müügihind.

Täiendavad trapetsprofiil katusmaterjalide kaubad

Lisaks müüme trapetsprofiili ja teistele katusekatte tüüpidele vastavaid lisaplekke, lisaliistprofiilplekke, turvatarvikuid, katuse läbiviike ja kinnitustarvikuid ning muud katusematerjalid.
Kõik katusematerjalid ja katuse lisatarvikud koos õigete soovitustega. Iga katus on erinev.

KÜSI HINDA JUBA TÄNA!
MÕÕDAME, TOODAME, TRANSPORDIME, PAIGALDAME.

Katusematerjali LHV järelmaks
Liisi Järelmaks logo